Оренда побутівок - МодульБокс - модульні будівлі, побутівки (вагончики)

Оренда побутівок у Києві

Оренда побутівки (вагончика) від 2500 грн/місяць

Оренда битовки-кунга  –  1 800 грн/місяць.

Оренда Охоронного блок-посту 2 200 грн/місяць.

Оренда Офісних побутівок – від 3 600 грн/місяць.

Додаткова комплектація орендованих побутівок

Стіл

Стільці

Ліжка

Шафа для одягу

Постільні приналежності

Електричний конвектор

Оренда побутівок в Києві (Київській області)

Далеко не завжди є необхідність купувати побутівку. Іноді, якщо Вам належить будівництво одного невеликого об’єкта, вигідніше взяти побутівку в оренду. Наприклад, якщо будівництво триватиме за планом всього півроку, просто немає потреби купувати побутівку: за часом потрібна недовго, а потім Вам доведеться зіткнутися з клопотами, як її продати або хоча б вивезти з ділянки.

Саме тому ми надаємо послугу довгострокової та короткострокової оренди побутівок в Києві для різних цілей. Особливо це актуально в зимовий час, коли робочим потрібно не тільки тривалий час перебувати на об’єкті, а й мати місце, де можна відпочити, зігрітися і навіть переночувати.

Чому краще орендувати побутівку?

Один з варіантів – це купівля вживаного вагончика побутівки. Однак це пов’язано з серйозними труднощами: Вам потрібно знайти гідний варіант, об’їздити багато будівельних точок, щоб вибрати відповідну і не дуже «зношену» побутівку. Потім Вам необхідно подбати про її доставку, яка оплачується окремо. Б/в побутівки також часто виявляються проблемними: тече дах, відсутній утеплювач, пошкоджена електропроводка …

А вже після закінчення експлуатації, побутівку необхідно буде продати, в чому теж бувають складнощі, особливо в невеликих містах. В результаті побутівку, яку Ви використовували всього декілька місяців, можете ще стільки ж намагатися продати. До того ж, навіть повернути собі її вартість вдається далеко не завжди, адже всі хочуть купивати побутівки за мінімальною ціною.

Як відбувається оренда побутівки (вагончика)

Як орендувати побутівку?

Щоб орендувати побутіку недорого, Вам достатньо вибрати собі відповідний варіант на нашому сайті і залишити заявку у нашого менеджера. Вистачить всього дня або двох, щоб обрана побутівка вже стояла у Вас на об’єкті.

Термін оренди будівельного вагончика становить мінімум пів-місяця. Після замовлення Ви оплачуєте перший місяць оренди, а також доставку побутівки на об’єкт туди і назад до нас на склад. Також є невелика заставна сума.

Яку побутівку орендувати?

В першу чергу, дайте відповідь на питання: що або хто буде в побутівці? Це може бути зберігання інструментів, будматеріалів, роздягальня, їдальня, для відпочинку або проживання. Яку кількість осіб планується одночасно розмістити у вагончику, можливо це буде прорабська або офіс. Металева побутівка повинна відповідати Вашим вимогам: розмір, утеплювач, естетика, безпека … Наш менеджер допоможе Вам підібрати найбільш підходящий варіант.

Можливо Вам знадобиться додаткова комплектація: ліжка, матрац + ковдра + подушка, меблі, конвектор для обігріву.

Подати заявку на оренду побутівки

Заповніть поля, щоб ми могли допомогти вам з орендою будівельного вагончика:

    Ukrainian