Фундамент та установка - МодульБокс - модульні будівлі, побутівки (вагончики)

Параметри

Глибина в землю (мм): 800
Висота над землею стандарт до (мм): 500
Висота над землею до (мм) 1000
Ціна: від 5000 грн

Встановлення побутівки

Місце встановлення побутівки безпосередньо залежить від її функцій. Наприклад, якщо Ви збираєтеся зробити з неї житлове приміщення, необхідно провести воду і каналізацію до місця, де буде знаходитися побутівка.

Якщо у вагончику знаходитимуться будівельники, важливо віддалити його від місця будівництва, щоб не заважати процесу. Якщо побутівка планується використовуватися і після будівництва, то важливо правильно вибрати місце, де найбільш зручно буде використовувати її для відпочинку або зберігання садового інвентарю.

Цілком природньо, що, якщо побутівка повинна слугувати для зберігання інвентарю для городу і майбутнього врожаю, її слід розташовувати ближче до городу. А якщо ви встановлюєте дерев’яну акуратну побутівку для відпочинку, її можна розмістити в саду або у дворі, де вона буде використовуватися.

Також ми надаємо послугу оренди будівельного вагончика, оренду побутівок в Києві та Київській області.

Незважаючи на те, що металеві побутівки здаються легкими, фундамент – така ж важлива складова, як і для будинку. Особливо це важливо, якщо Ви збираєтеся використовувати побутівку тривалий термін, і їй доведеться пережити кілька сезонів з перепадами температур.

Також це вкрай актуально, якщо Ви збираєтеся використовувати побутівку в якості дачного будиночка. Вона повинна не лише тривалий час протистояти негоді, але й витримувати чималу вагу інвентарю, що там зберігається.

Залишити заявку

З питань покупки або консультації, заповніть форму:

    Чи потрібен фундамент для битовки?

    Насправді, не завжди є необхідність встановлювати серйозний фундамент для битовки або будівельного вагончика. Якщо Ви будете використовувати її короткий термін, тим більше – в літній час, фундамент створювати не обов’язково.

    Для короткострокового використання досить вирівняти рівень грунту, з використанням рівня. Для цього підійде шлакоблок, дерев’яні бруси або цегла. Така основа не прослужать довго, проте це хороше рішення на короткий термін. В такому випадку основа може іноді «плисти» через просідання грунту, але Ви зможете легко це виправити, просто піднявши битовку.

    Якщо ж конструкція повинна простояти довго і пережити багато сезонів, Ви можете замовити у нас створення спеціального фундаменту для Вашого торгового павільйону, битовки або мобільного поста охорони. Це позбавить Вас від багатьох проблем і витрат часу, пов’язаних зі створенням фундаменту або його корекцією. Нашим фахівцям достатньо всього одного дня, щоб встановити фундамент. Потім необхідно почекати 2 тижні, щоб дати фундаменту встоятися, і можна встановлювати побутівки.

    Ukrainian