Садові будиночки (дачні) - під замовлення і в наявності, від виробника - МодульБокс

СД 2ОР (2 вікна з решітками)

Довжина (м): 6
Ширина (м): 2,4
Висота (м): 2,6
Ціна: 67 200 грн див. прайс

СД 3ОР 6х4,8 (3 вікна з решітками, ширина будиночка-4,8 м)

Довжина (м): 6
Ширина (м): 4,8
Висота (м): 2,6
Ціна:   див. прайс

СД 2ОР-1П (2 вікна з решітками + 1 перегородка)

Довжина (м): 6
Ширина (м): 2,4
Висота (м): 2,6
Ціна:  див. прайс

СД 2ОР-Ф (2 вікна з решітками + ліхтар)

Довжина (м): 6
Ширина (м): 2,4
Висота (м): 2,6
Ціна:  див. прайс

СД 10Р (1 вікно з решітками)

Довжина (м): 6
Ширина (м): 2,4
Висота (м): 2,6
Ціна:  див. прайс

СД 4-1ОР (довжина 4 м., 1 вікно з решітками)

Довжина (м): 4
Ширина (м): 2,4
Висота (м): 2,6
Ціна:  див. прайс

Надійні і комфортні садові будиночки в Києві та Київській області.

Садовий будиночок (дачна побутівка) в стандартному плануванні має одну кімнату, проте може бути розділений на декілька різних приміщень для Вашого комфорту.

Наша компанія займається професійним створенням мобільних будиночків, тож Ваш садовий будинок прослужить кілька десятиліть. Якщо Ви хочете, щоб садовий будиночок служив дійсно довго, ми створимо для нього міцний фундамент, який запобігатиме просіданню будівлі.

Переваги мобільних будинків

Мобільні будинки є дуже функціональними. Ви можете провести до них водопровід, підвести електроенергію. Це дасть можливість проводити вихідні за містом, навіть якщо зараз на дачній ділянці ще немає повноцінної будівлі.

Навіть в холодну пору року Вам буде комфортно: металеві побутівки оснащені спеціальним утеплювачем, і здатні добре утримувати комфортну температуру всередині приміщення. Тому влітку Вам буде в них не жарко, а взимку Ви будете витрачати мінімум енергії на опалення цього невеликого приміщення.

Підлога і стеля мобільного будиночка-побутівки добре захищені від вологи, холоду та спеки в рівній мірі. Навіть у негоду Вам буде тепло і затишно.

Модульні садові будиночки

Садовий будинок – майже необхідність для кожного, у кого є дача або велика ділянка біля будинку. Справді, це незамінне місце для багатьох цілей: для зберігання інвентарю, для вечірнього відпочинку, або навіть в якості повноцінної заміни дачі.

Розміри садових будиночків безпосередньо залежать від того, яку функцію вони будуть виконувати. Ви можете у нашій компанії придбати повноцінний мобільний садовий будиночок в Києві та Київській області.

Невеликі садові будиночки будуть відмінною ідеєю, якщо Ви тільки будуєте повноцінний будинок або дачу, і Вам потрібно місце, де будуть відпочивати будівельники. В такому випадку можливо як купити, так і орендувати побутівку в Києві (Київської області). Це буде зручним та вигідним рішенням на короткий період.

Якщо ж Ви плануєте будувати дачу набагато пізніше, модульна дачна побутівка може стати на час хорошою заміною, функціональною й недорогою.

Залишити заявку

З питань покупки або консультації, заповніть форму:

    Ukrainian