Модульні будівлі - під замовлення від виробника - МодульБокс

Модульна будівля. Тип 1

Довжина (м): 25
Ширина (м): 12
Висота (м): 3,45
Ціна: розраховується індивідуально

Модульна будівля. Тип 3

Довжина (м): 25
Ширина (м): 12
Висота (м): 9,5
Ціна: розраховується індивідуально

Модульна будівля. Тип 2

Довжина (м): 25
Ширина (м): 12
Висота (м): 7
Ціна: розраховується індивідуально

Модульні будівлі – практичне і функціональне рішення для невеликих нежитлових приміщень. Їх використовують з різноманітними цілями: для невеликих кафе або офісів, складів, як торгові павільйони або медичні пункти, а також мобільні пости охорони.

Особливість, що вирізняє модульні будівлі – їх мобільність. Вони легко зводяться, швидко переміщуються за потреби та доступні по бюджету. При цьому, незважаючи на їх мобільність, модульні будівлі можна оснащувати кондиціонуванням, каналізацією, водопроводом і навіть опаленням. Горизонтальні металеві побутівки можна встановлювати одну на одну, створюючи багатоповерхову практичну будівлю, готову до швидкого переміщення в разі потреби.

Переваги
Повноцінний металевий каркас
Витримує перепад температур
Можливість вибору кольору стін і даху
Гарантія 18 місяців від виробника

Коли використовуються модульні будівлі?

Модульні будівлі мають широкий спектр застосування. Їх часто використовують як житлові приміщення або як офіс, в якості складських або виробничих приміщень. Вони оснащені утепленням, що дозволяє застосовувати їх навіть при перепадах температур в різних кліматичних умовах.

Існує кілька варіантів зведення модульних будівель, в залежності від їх призначення і розміщення.
Транспортування блоків, які на місці збираються в одну велику будівлю.
Блоки, які складаються з листів і збираються на місці.
Який саме спосіб вибрати, залежить від багатьох чинників. Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Як швидко зводяться мобільні будівлі?

Досить кількох днів, щоб зібрати двоповерхову модульну споруду з побутівок в Києві. Цей фактор – одна з головних переваг. Модулі бувають різних розмірів, в довжину зазвичай від 6 до 9 метрів, і в середньому 2,5 метра у висоту й ширину.

Можна створювати величезні мобільні будівлі, об’єднуючи в одному кілька десятків контейнерів. При цьому вони об’єднуються спеціальними будівельними кріпленнями, що забезпечує їх надійність, і в той же час вони легко монтуються і прибираються за необхідності.

На нашому сайті Ви можете також замовити оренду побутівок в Києві (Київської області), якщо у Вас немає необхідності їх купувати.

Залишити заявку

З питань покупки або консультації, заповніть форму:

    Ukrainian