Торгові причепи - під замовлення і в наявності, від виробника - МодульБокс

Торговий причіп “Баварія-2”

Ціна: 44 000 грн див. прайс

Торговий причіп “Каліфорнія-3”

Ціна: 95 000 грн див. прайс

Торговий причіп “Каліфорнія-4”

Ціна: 125 000 грн див. прайс

Торговий причіп “Баварія-3”

Ціна: 95 000 грн див. прайс

Торговий причіп “Баварія-4”

Ціна: 53 000 грн див. прайс

Торговий причіп “Баварія-5”

Ціна: 60 ​​000 грн див. прайс

Переваги торгових причепів

Торгові причепи виробляються швидко, весь процес займає не більше 20 робочих днів. Це дуже зручно і у багато разів перевершує швидкість зведення повноцінної будівлі.

Вартість такого закладу досить бюджетна, що допоможе Вам швидко відкрити його й більше бюджету приділити важливішим речам.

Ви зможете провести до нього водопровід, оснастити електрикою, що дозволить кафе повноцінно функціонувати.

Завдяки металевому каркасу торгові причепи служать довгі роки, а спеціальний утеплювач в обшивці дозволяє їм витримувати перепади температури від -20 до +40 градусів.

Вартість торгового причепа або побутівки в Києві

Ціна торгових причепів безпосередньо залежить від їх розмірів і оснащення. Ви можете як зробити замовлення за індивідуальним проектом, так і скористатися нашими перевіреними стандартними рішеннями. У будь-якому випадку, прийнятна ціна такої модульної будівлі дозволить Вам швидко окупити вкладення і насолоджуватися бізнесом.

Головний параметр, який впливає на ціну мобільного кафе в Києві – це його площа. Додатково також оплачується доставка модульної будівлі, або Ви можете забрати її самостійно, якщо маєте спеціальний транспорт для перевезення.

Залишити заявку

З питань покупки або консультації, заповніть форму:

  Виїзна торгівля – дуже молодий, популярний і прибутковий бізнес у всіх країнах СНД, в тому числі і в Україні. Це відмінний варіант вкладення грошей для тих, хто має обмежені фінансові ресурси і бажає якомога швидше окупити власні інвестиції.

  Для реалізації виїзної торгівлі необхідне спеціальне обладнання – «ларьки на колесах» або пересувні торгові причепи.

  Торгові причепи дозволяють не тільки здійснювати торгівлю, а й надавати широкий спектр послуг (наприклад, послуги громадського харчування). Для цього мобільні ларьки оснащуються різним обладнанням:

  • торговим (гриль для курей, млинниця, кавомашина, фритюрниця і т.д.);
  • холодильним (морозильні скрині, холодильні вітрини і т.д.);
  • електричним (генератори, лічильники, компресори і т.д.).

  В цілому, кіоски на колесах – це ізометричні фургони з віконцями для видачі товару і експозиційними вітринами. Наповнюваність безпосередньо визначає (вибирає) сам орендодавець або покупець.

  У чому переваги торгових кіосків на колесах?

  У порівнянні з іншими варіантами торгівлі, купити або орендувати МАФ – набагато вигідніше рішення:

  1. Це мобільно. Якщо в обраній локації присутня сильна конкуренція або попит на товар недостатній, у вас завжди буде можливість перемістити кіоск у більш вигідний район для охоплення іншого сегмента аудиторії;
  2. Це універсально. Ви можете встановити магазин де завгодно, навіть в сільських місцевостях або віддалених поселеннях. Також є можливість для участі в міських і сезонних заходах – ярмарки, дні міста, вуличні фестивалі;
  3. Це різноманітні місця для торгівлі. Законодавством України дозволена виїзна торгівля в будь-яких громадських місцях – парках, пляжах, площах, історичних центрах;

  4. Це зручно. Торгові причепи необов’язково підключати до каналізації, електричного і водного постачання, якщо для цього немає можливості;
  5. Це вигідно. На відміну від стаціонарного магазину або ресторану, причіп можна розмістити максимально близько до потоку потенційних клієнтів. Спрацьовує принцип «побачив-купив».

  Тобто, шансів, що людина зробить спонтанні покупки, більше.

  Як вибрати й замовити МАФ?

  Компанія «МОДУЛЬБОКС» надає великий вибір торгових причепів в Києві для продажу та оренди на будь-який бюджет і вимоги клієнтів.

  Модульні МАФи, виробництвом яких займається наше підприємство, мають високу якість і стовідсоткову надійність. Для виробництва спеціально закуповується імпортне обладнання для збирання і високоякісні матеріали. Так, в основі конструкції лежить міцний металевий каркас, заливні сендвіч-панелі та пінополіуретановий утеплювач для ефективної теплоізоляції.

  На сайті компанії вже представлені готові проекти з кінцевою вартістю. Взяти такі торгові причепи в оренду або придбати можна прямо зараз, передзвонивши за вказаним номером. Також компанія «МОДУЛЬБОКС» може реалізувати ваші індивідуальні замовлення за власними кресленнями. Підсумкова ціна буде прямо залежати від експлуатаційних характеристик, розмірів і оснащення.

  Ukrainian