Торгові павільйони - під замовлення і в наявності, від виробника - МодульБокс

Переваги торгових павільйонів

Повноцінний металевий каркас
Витримує перепади температур
Можливість вибору кольору стін і даху
Гарантія 18 місяців від виробника

 Вигода від використання недорогих павільйонів очевидна: їх придбання набагато вигідніше, ніж оренда повноцінної будівлі. Крім того, будівлі зазвичай великі, на їх освітлення та опалення йде багато електроенергії. Мобільні торгові павільйони позбавлені цих недоліків: у них буде рівно стільки простору, скільки необхідно Вам для комфортного ведення бізнесу.

 Ви можете як придбати такі міні-кафе під замовлення, так і скористатися послугою оренди кіоску в Києві та Київській області. При цьому від моменту замовлення до моменту, коли Ви зможете використовувати свій новий мобільний торговий пункт, пройде менше місяця. Це дуже зручне рішення для столиці, де бізнес повинен розвиватися швидко.

Сфери застосування кіосків для торгівлі

Торговий ларьок – це компактне і мобільне спорудження для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами першого призначення. Серед категорій товарів, які можна реалізовувати через кіоск, можна виділити тютюнову й алкогольну продукцію, друковані журнали та газети, хлібні вироби або аптечні медикаменти, інше. Також торговий кіоск може використовуватися в якості довідкового пункту для інформування громадян або відділу продажу квитків.

Чому вигідно вести торгівлю через кіоск?

Купівля павільйону – це найбільш доступний спосіб вкладення грошей в сферу торгового бізнесу, який ще й швидко окупається. На відміну від об’єктів капітального будівництва, для модульних павільйонів характерні мобільність, безпека та комфортність для ваших потенційних покупців. Також торговий кіоск – це швидке спорудження. У той час як будівництво та ремонт стаціонарного магазину займає мінімум півроку, виробництво та монтаж мобільної торгової конструкції займає всього дві-три тижні.

Залишити заявку

З питань придбання або консультації, заповніть форму:

  Торгові павільйони

  Навіть просто прогулюючись по будь-якому місту, Ви можете помітити, як ринкові відносини впливають на його вигляд. З кожним днем ​​з’являються нові торгові точки. І все частіше для їх створення використовують металеві торгові павільйони. Вони створюються за одним принципом -Мають металевий каркас, обшивку з утеплювачем і внутрішнє оформлення.

  Оренда торгової точки

  Мобільні торгові точки ви можете не тільки купити, але і орендувати за необхідності. Якщо ви щойно відкрили свій бізнес, і хочете звести до мінімуму витрати, вам варто звернути увагу на нашу послугу оренди торгових павільйонів.

  Це буде хорошим рішенням, якщо ви хочете спочатку протестувати, наскільки прибутковим буде той чи інший район міста, і в той же час не хочете витрачатися на оренду повноцінної будівлі, термін якої часто становить мінімум півроку.

  Мобільні торгові павільйоні в Києві

  Торгові павільйони, які виробляє наша компанія, не тільки зручні, але і доволі прийнятні по бюджету. Вони мобільні, і цим все сказано: в будь-який момент Ви зможете просто перевезти їх з одного місця на інше, якщо забажаєте змінити дислокацію бізнесу або знайдете більш прибуткове місце. Крім того, павільйони надійні: встановлені на фундаменті або інший міцної поверхні, вони здатні прослужити кілька десятків років, сотні разів окупивши свою вартість.

  При цьому Ви можете оснащувати мобільні торгові точки водопроводом і електрикою, навіть забезпечувати обігрів приміщень. Все це зробить роботу і покупки в таких точках дуже комфортними в будь-який час року, що безсумнівно позитивно позначиться на прибутковості бізнесу.

  Як дізнатися вартість павільйону для торгівлі?

  Наша компанія займається виробництвом і реалізацією вже готових кіосків. Вартість кожного з них варіюється і залежить від декількох факторів:

  • обсяг виконаних робіт;
  • квадратура готового павільйону;
  • матеріали для внутрішнього та зовнішнього оздоблення;
  • індивідуальні побажання замовника;
  • термін виробництва (для термінових замовлень вартість вища).

  Незважаючи на це, ми пропонуємо найкращі умови для своїх клієнтів. У нас ви можете придбати торговий павільйон за найнижчою вартістю в Україні, при цьому отримавши всі необхідні гарантії якості виробів.

  Ukrainian