Кіоски та ларьки - МодульБокс - модульні будівлі, побутівки (вагончики)

Переваги торгових кіосків

Кіоски виробляються швидко, весь процес займає не більше 20 робочих днів. Це дуже зручно і у багато разів перевершує швидкість зведення повноцінної будівлі.

Вартість такого закладу досить бюджетна, що допоможе Вам швидко відкрити його і більше бюджету приділити важливішим речам.

Ви зможете провести до нього водопровід, оснастити електрикою, що дозволить кафе повноцінно функціонувати.

Кіоски і ларьки служать довгі роки, а спеціальний утеплювач в обшивці дозволяє їм витримувати перепади температури від -20 до +40 градусів.

Ларьки та кіоски

Сьогодні значний відсоток торгового бізнесу займають ларьки та кіоски. По-перше, це зручно як для покупця, так і для самого підприємця. По-друге, це вигідно, тому що торговий кіоск не вимагає великих витрат і швидко окупається. По-третє, це реальна можливість розмістити тортовую точку в місцях масового скупчення людей для більшого обороту. Загалом, купити ларьок – це одне з найбільш раціональних і грамотних вкладень грошей в сферу торгівлі. До того ж, вкладені кошти окупляться набагато швидше і за рахунок термінів виробництва торгового кіоску. Період, за який теоретичний бізнес-план перетворюється на стрімко зростаючий бізнес, набагато коротший, ніж при будівництві стандартного магазину.

Залишити заявку

З питань покупки або консультації, заповніть форму:

    Чому торговельні ларьки ні в чому не поступаються стаціонарним магазинам?

    Кіоск – це металева конструкція з профілів, оздоблювальних матеріалів і внутрішніх комунікацій, яка не вимагає закладки бетону і капітального будівництва. Сама споруда відмінно експлуатується в усі пори року. За рахунок внутрішньої обшивки і утеплення, співробітникам буде комфортно працювати при будь-яких погодних умовах. Крім того, кіоски мають незрівнянну перевагу зі звичайними магазинами – їх можна переміщувати без тривалої повторної збірки. Внутрішня комплектація залежить від індивідуальних вимог клієнта. В цілому, в ларьок можна встановити і підключити абсолютно будь-яке торговельне обладнання. Купити кіоск в Києві на найвигідніших умовах можна прямо зараз через менеджера нашої компанії.

    Ukrainian